Themes - Colibri WP - en to tr translation catalogue (374 entries)

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr: Eklenti %1$s (%2$d/%3$d) kuruluyor

en: All installations have been completed.
tr: Tüm kurulumlar tamamlandı.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
tr: %1$s başarıyla kuruldu.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
tr: Kurulum işlemi başlıyor. Bu işlem, bazı ana bilgisayarlarda zaman alabilir, bu yüzden sabırlı olunuz.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr: Eklenti %1$s (%2$d/%3$d) kuruluyor ve etkinleştiriliyor

en: All installations and activations have been completed.
tr: Tüm kurulum ve etkinleştirmeler tamamlandı.

en: Hide Details
tr: Detayları gizle

en: Show Details
tr: Detayları göster

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
tr: %1$s başarıyla kuruldu ve etkinleştirildi.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
tr: Kurulum ve etkinleştirme işlemi başlıyor. Bu işlem, bazı ana bilgisayarlarda zaman alabilir, bu yüzden sabırlı olunuz.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
tr: %1$s kurulumu başarısız oldu.

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
tr: %1$s kurulurken bir hata oluştu: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr: Eklenti güncelleştiriliyor %1$s (%2$d/%3$d)

en: Plugin activation failed.
tr: Eklenti etkinleştirmesi başarısız oldu.

en: No plugins are available to be activated at this time.
tr: Şu an için etkinleştirmek üzere uygun eklenti yok.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
tr: Etkinleştirilmek üzere eklenti seçilmedi. Herhangi bir eylemde bulunulmadı.

en: No plugins are available to be updated at this time.
tr: Şu an için güncelleme gerektiren eklenti yok.

en: No plugins are available to be installed at this time.
tr: Şu an için yüklenmek üzere uygun eklenti yok.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
tr: Güncelleme için eklenti seçilmedi. Herhangi bir eylemde bulunulmadı.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
tr: Kurulum için eklenti seçilmedi. Herhangi bir eylemde bulunulmadı.

en: Update
tr: Güncelle

en: Upgrade message from the plugin author:
tr: Eklenti geliştiricisinden yükseltme mesajı:

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
tr: %2$s etkinleştir

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
tr: %2$s güncelle

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
tr: %2$s kur

en: Status
tr: Durum

en: Version
tr: Sürüm

en: Source
tr: Kaynak

en: Plugin
tr: Eklenti

en: No plugins to install, update or activate.
tr: Kurulacak, güncellenecek ya da etkinleştirilecek hiç bir eklenti yok.

en: Available version:
tr: Uygun sürüm:

en: Minimum required version:
tr: Gerekli en küçük sürüm:

en: Installed version:
tr: Kurulu sürüm:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
tr: bilinmiyor

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Etkinleştirilecek <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Etkinleştirilecek <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Güncelleme var <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Güncelleme var <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Yüklenecek <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Yüklenecek <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Tümü <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Tümü <span class="count">(%s)</span>

en: Update recommended
tr: Güncelleme öneriliyor

en: Requires Update
tr: Güncelleme gerektiriyor

en: Required Update not Available
tr: Gerekli güncelleme uygun değil

en: Installed But Not Activated
tr: Kurulmuş ancak etkinleştirilmemiş

en: Not Installed
tr: Kurulmamış

en: Pre-Packaged
tr: Önceden paketlenmiş

en: External Source
tr: Dış kaynak

en: WordPress Repository
tr: WordPress dizini

en: Recommended
tr: Önerilen

en: Required
tr: Gerekli

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
tr: ve

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
tr: Uzak eklenti paketi birden çok dosya içeriyor fakat bunlar bir klasör içinde değil.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
tr: Lütfen eklenti sağlayıcısı ile irtibata geçip eklentilerini WordPress kurallarına göre paketlemelerini isteyin.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
tr: Uzak eklenti beklenen kısa adlı klasörü içermiyor ve isim değiştirme de işe yaramadı.

en: Update Required
tr: Güncelleme gerekiyor

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
tr: Temanızla uyum sağlayabilmesi için bu eklentinin güncellenmesi gerekiyor.

en: Please contact the administrator of this site for help.
tr: Lütfen yardım için sitenin yöneticilerine ulaşın.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
tr: Kurulması, güncellenmesi veya etkinleştirilmesi gerekli veya önerilen bir ya da daha fazla eklenti var.

en: Dismiss this notice
tr: Bu uyarıyı yoksay

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
tr: Tüm eklentiler başarıyla kuruldu ve etkinleştirildi. %1$s

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
tr: Eklenti etkinleştirilmedi. Bu tema için %s eklentisinin daha yüksek bir sürümü gerekiyor. Lütfen eklentiyi güncelleyin.

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
tr: Herhangi bir eylemde bulunulmadı. %1$s eklentisi zaten etkin.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
tr[0]: Şu eklenti başarıyla etkinleştirildi:
tr[1]: Şu eklentiler başarıyla etkinleştirildi:

en: Plugin activated successfully.
tr: Eklenti başarıyla etkinleştirildi.

en: Return to the Dashboard
tr: Başlangıca dön

en: Return to Required Plugins Installer
tr: Gerekli eklenti kurulumuna dön

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
tr[0]: Etkinleştirici eklentiyi başlat
tr[1]: Eklentileri etkinleştirmeye başla

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
tr[0]: Güncelleme eklentisine başla
tr[1]: Eklentileri güncellemeye başla

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
tr[0]: Eklentiyi yüklemeye başla
tr[1]: Eklentileri yüklemeye başla

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
tr[0]: Aşağıdaki önerilen eklenti şu anda etkin değil:%1$s.
tr[1]: Aşağıdaki önerilen eklentiler şu anda etkin değil: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
tr[0]: Aşağıdaki zorunlu eklenti şu anda etkin değil:%1$s.
tr[1]: Aşağıdaki zorunlu eklentiler şu anda etkin değil: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
tr[0]: %1$s için bir güncelleme var.
tr[1]: Aşağıdaki eklentiler için güncellemeler mevcut: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
tr[0]: Aşağıdaki eklentinin bu temayla en yüksek uyumluluğu sağlamak için en son sürümüne güncellenmesi gerekiyor:%1$s.
tr[1]: Eklentileri güncellemeniz gerekmektedir %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
tr[0]: Bu tema aşağıdaki eklentiyi önermektedir:%1$s.
tr[1]: Bu tema aşağıdaki eklentileri önermektedir: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
tr[0]: Bu tema aşağıdaki eklentiyi gerektirir:%1$s.
tr[1]: Bu tema aşağıdaki eklentileri gerektirir: %1$s.

en: Something went wrong with the plugin API.
tr: Eklenti API'siyle ilgili bir şeyler yanlış gitti.

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
tr: Eklenti güncelleniyor: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
tr: Eklenti Kuruluyor: %s

en: Install Plugins
tr: Eklentileri kur

en: Install Required Plugins
tr: Gerekli eklentileri kur

en: These actions will also install Colibri Page Builder plugin.
tr: Bu eylem aynı zamanda Colibri Page Builder (Sayfa oluşturucu) eklentisini de yükleyecektir.

en: Add Predefined Section
tr: Ön tanımlı bölüm ekle

en: Choose footer design
tr: Alt kısım tasarımını seçin

en: Choose header design
tr: Üst kısım tasarımını seçin

en: Skip to content
tr: İçeriğe geç

en: Active
tr: Aktif

en: Activating %s
tr: %s etkinleştiriliyor

en: Installing %s
tr: Yükleniyor %s

en: Install
tr: Kur

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: %1$s plugin adds drag and drop functionality and many other features to the %2$s theme.
tr: %1$s eklentisi, sürükle ve bırak işlevselliği ve diğer bir çok beceriyi %2$s temasına ekler.

en: %1$s plugin is recommended for the %2$s contact section.
tr: %1$s eklentisi %2$s iletişim bölümü için önerilir.

en: Leave a review
tr: Bir değerlendirme bırakın

en: We strive to provide our customers with the best service in our industry, so your feedback is very important to us. We would greatly appreciate it if you would take a few minutes to share your experience with us via this survey.
tr: Müşterilerimize alanımızdaki en iyi servisi sağlamayı hedeflemekteyiz, bu yüzden geri bildiriminiz biçim için çok değerli. Bir kaç dakikanızı ayırıp anket yardımıyla deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

en: Leave a Review
tr: Bir inceleme yapın

en: Open a support ticket
tr: Bir destek çağrısı açın

en: Our technical team is here to help you build an awesome website. We usually answer support issues in less than 1 business day.
tr: Teknik ekibimiz harita bir web sitesi oluşturmanız için yardıma hazır. Genellikle destek isteklerine 1 iş gününden daha kısa sürede cevap veriyoruz.

en: Support
tr: Destek

en: Check documentation
tr: Belgeleri incele

en: Colibri is easy to learn and master, but you can always check out our documentation to check out features you might have missed.
tr: Colibri öğrenmesi ve ustalaşması kolay bir temadır, fakat her zaman belgelerimizi inceleyerek özellikler arasından bir şey kaçırıp kaçırmadığınıza bakabilirsiniz.

en: Documentation
tr: Belgeler

en: Check all demo sites page
tr: Tüm örnek isteler sayfasını incele

en: Start with selected design
tr: Seçilen tasarımla başla

en: Choose one of the Colibri predefined designs
tr: Ön tanımlı Colibri tasarımlarından birini seçin

en: Welcome to %s
tr: %s temasına hoş geldiniz

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Customize menu
tr: Menüyü özelleştir

en: Customize fonts
tr: Yazı tiplerini özelleştir

en: Change color settings
tr: Renk ayarlarını değiştir

en: Customize footer
tr: Alt kısmı özelleştir

en: Customize frontpage hero
tr: Ana sayfa manşet alanını özelleştir

en: Customize navigation
tr: Dolaşımı özelleştir

en: Change the hero image
tr: Manşet görselini değiştir

en: Set your logo
tr: Logonuzu ayarlayın

en: Links to Customizer Settings
tr: Özelleştirici ayarlarına bağlantı verir

en: Recommended plugins
tr: Önerilen eklentiler

en: Get Started
tr: Başlangıç

en: or
tr: ya da

en: Thumbnail placeholder color
tr: Küçük resim yer tutucu rengi

en: Show thumbnail placeholder
tr: Küçük resim yer tutucuyu göster

en: Enable masonry
tr: Masonry özelliğini etkinleştir

en: Show blog sidebar
tr: Blog kenar çubuğunu göster

en: Posts per row
tr: Satır başına yazı

en: Activate %s
tr: %s eklentisini etkinleştir

en: Install %s
tr: Yükle %s

en: To enable all the theme features, please install %s plugin
tr: Tüm tema özelliklerini etkinleştirmek için, lütfen %s eklentisini yükleyin

en: Use footer parallax
tr: Alt bölüm paralaksı kullan

en: Read More
tr: Devamını oku

en: Logo above
tr: Logo üstte

en: Logo / Nav
tr: Logo / Dolaşım

en: Shutter out vertical
tr: Dikey dışa parçalan

en: Shutter in vertical
tr: Dikey içe parçalan

en: Shutter out horizontal
tr: Yatay dışa parçalan

en: Shutter in horizontal
tr: Yatay içe parçalan

en: Grow right
tr: Sağa büyü

en: Grow left
tr: Sola büyü

en: Grow down
tr: Aşağı büyü

en: Grow up
tr: Yukarı büyü

en: Grow from center
tr: Merkezden büyü

en: Grow from right
tr: Sağdan büyü

en: Grow from left
tr: Soldan büyü

en: Drop out
tr: Dışarı düşüş

en: Drop in
tr: İçeri düşüş

en: Background
tr: Arkaplan

en: Double line
tr: Çift çizgi

en: Top line
tr: Üst çizgi

en: Bottom line
tr: Alt çizgi

en: Button hover effect
tr: Düğme vurgu efekti

en: Button highlight type
tr: Düğme vurgu tipi

en: Mobile, tablet and desktop
tr: Mobil, tablet ve masaüstü

en: Mobile and tablet
tr: Mobil ve tablet

en: Mobile
tr: Mobil

en: Show offscreen menu on
tr: Ekran dışı menüyü gösterme açık

en: Edit Menu Structure
tr: Menü yapısını düzenle

en: - No menu -
tr: - Menü yok -

en: Menu
tr: Menü

en: Image with text on the left
tr: Solunda metin ile beraber görsel

en: Image with text above
tr: Üstünde metin ile beraber görsel

en: Image with text on the right
tr: Sağında metin ile beraber görsel

en: Image with text below
tr: Altında metin ile beraber görsel

en: Site title text only
tr: Site başlığı sadece metin

en: Logo image only
tr: Sadece logo görseli

en: Navigation padding
tr: Dolaşım dolgusu

en: Alternate logo image
tr: Alternatif logo görseli

en: Layout type
tr: Yerleşim türü

en: Button align
tr: Düğme hizalama

en: Transparent nav
tr: Şeffaf dolaşım

en: Full width
tr: Tam genişlik

en: Container width
tr: Kapsayıcı genişliği

en: Boxed
tr: Sınırlandırılmış

en: Show top bar
tr: Üst çubukta göster

en: Stick on scroll
tr: Kaydırmaya yapış

en: Text
tr: Metin

en: Icon
tr: Simge

en: Add Icon
tr: Simge ekle

en: Add Item
tr: Öğe ekle

en: Icon %s
tr: Simge %s

en: Add Field
tr: Alan ekle

en: Field %s
tr: Alan %s

en: Content Type
tr: İçerik türü

en: Social Icons
tr: Sosyal simgeler

en: Information Fields
tr: Bilgi alanları

en: Show frame shadow
tr: Çerçeve gölgesini göster

en: Show frame over image
tr: Çerçeveyi görselin üstünden göster

en: Frame thickness
tr: Çerçeve kalınlığı

en: Offset top
tr: Üstten öteleme

en: Offset left
tr: Soldan öteleme

en: Offset
tr: Ofset

en: Height
tr: Yükseklik

en: Width
tr: Genişlik

en: Border
tr: Kenar

en: Type
tr: Tür

en: Frame options
tr: Çerçeve seçenekleri

en: Blur
tr: Buğula

en: Spread
tr: Yay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Box shadow
tr: Kutu gölgesi

en: Text column width
tr: Metin sütun genişliği

en: Full Height
tr: Tam yükseklik

en: Spacing bottom
tr: Alt boşluk

en: Spacing top
tr: Üst boşluk

en: Align
tr: Hizala

en: Icons
tr: Simgeler

en: Link
tr: Bağlantı

en: Label
tr: Etiket

en: Secondary Button
tr: İkincil tuş

en: Primary Button
tr: Birincil tuş

en: Button Type
tr: Düğme türü

en: Buttons
tr: Butonlar

en: Add Button
tr: Düğme ekle

en: Button
tr: Düğme

en: Text width
tr: Metin genişliği

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Title
tr: Başlık

en: Show Subtitle
tr: Altyazıyı göster

en: Show Title
tr: Başlık Görüntüle

en: Text with media on left
tr: Ortam solda yer alan metin

en: Text with media on right
tr: Ortam sağda yer alan metin

en: Text only
tr: Sadece metin

en: Hero layout
tr: Manşet düzeni

en: Overlay Shape
tr: Örtü şekli

en: Shape Light
tr: Şekil ışığı

en: Right Tilted Strips
tr: Sağa yatırılmış şeritler

en: Right Tilted Lines
tr: Sağa yatırılmış çizgiler

en: Left Tilted Lines
tr: Sol yatırılmış çizgiler

en: Dots
tr: Noktalar

en: Waves Inverted
tr: Ters dalgalar

en: Circles White Gradient
tr: Çemberler beyaz gradyan

en: Circles Gradient
tr: Çemberler gradyan

en: Circles 3
tr: Çemberler 3

en: Circles 2
tr: Çemberler 2

en: Two Circles
tr: İki çember

en: Many Rounded Squares Blue
tr: Birçok yuvarlatılmış kare mavi

en: Rounded Square Blue
tr: Yuvarlatışmış kare mavi

en: 10deg Stripes
tr: 10 derece çizgili

en: Circles
tr: Çemberler

en: Opacity
tr: Opaklık

en: Shape Only
tr: Sadece şekil

en: Overlay Type
tr: Örtü tipi

en: Show Background Overlay
tr: Arka plan örtüsünü göster

en: Youtube link
tr: Youtube bağlantısı

en: Video Poster
tr: Video posteri

en: External
tr: Harici

en: Self Hosted Video
tr: Kendi sunucunuzdaki video

en: Self Hosted
tr: Sizin barındırdığınız

en: Video type
tr: Video türü

en: Effect Speed
tr: Efekt hızı

en: Slide Duration
tr: Slayt süresi

en: Contain
tr: Doldur

en: Cover
tr: Kakaj

en: Auto
tr: Otomatik

en: Repeat %s
tr: Tekrarla %s

en: Do not repeat
tr: Tekrar etme

en: Size
tr: Boyut

en: Fixed
tr: Sabit

en: Scroll
tr: Kaydırma

en: Attachment
tr: Ek

en: Bottom Right
tr: Alt sağ

en: Bottom Center
tr: Alt orta

en: Bottom Left
tr: Alt sol

en: Center Right
tr: Merkez sağ

en: Center Center
tr: Tam orta

en: Center Left
tr: Merkez sol

en: Top Right
tr: Üst sağ

en: Top Center
tr: Üst orta

en: Top Left
tr: Üst sol

en: Position
tr: Konum

en: Add Slide
tr: Slayt ekle

en: Slide %s
tr: Slayt %s

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add
tr: Ekle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Clear
tr: Temizle

en: OK
tr: Tamam

en: Select image
tr: Görsel seç

en: Select item
tr: Öğeyi seç

en: Select
tr: Seç

en: Zigzag
tr: Zikzak

en: Split
tr: Böl

en: Book
tr: Kitap

en: Arrow
tr: Ok

en: Drops
tr: Damlalar

en: Curve Asymmetrical
tr: Asimetrik kavis

en: Curve
tr: Kavis

en: Clouds
tr: Bulutlar

en: Waves Pattern
tr: Dalgalar deseni

en: Wave Brush
tr: Dalga fırçası

en: Waves
tr: Dalgalar

en: Pyramids
tr: Piramitler

en: Mountains
tr: Dağlar

en: Opacity Tilt
tr: Opaklık eğimi

en: Opacity Fan
tr: Opaklık fanı

en: Triangle Asymmetrical
tr: Asimetrik üçgen

en: Triangle
tr: Üçgen

en: Tilt Flipped
tr: Çevirip eğ

en: Tilt
tr: Eğ

en: Divider height
tr: Ayırıcı yüksekliği

en: Divider style
tr: Ayırıcı biçemi

en: Show bottom divider
tr: Alt ayırıcıyı göster

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Gradient
tr: Gradyan

en: Image
tr: Resim

en: Color
tr: Renk

en: Background Image
tr: Arka plan görseli

en: Background Color
tr: Arka plan rengi

en: Background Type
tr: Arka plan tipi

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Style
tr: Stil

en: Blog Settings
tr: Blog ayarları

en: Footer Settings
tr: Alt bölüm ayarları

en: Hero Settings
tr: Manşet ayarları

en: Navigation Settings
tr: Dolaşım ayarları

en: Top Bar Settings
tr: Üst çubuk ayarları

en: Content Settings
tr: İçerik ayarları

en: Content
tr: İçerik

en: Footer
tr: Dip

en: Header
tr: Üst Kısım

en: Help
tr: Yardım

en: Press return or enter to open this section
tr: Bu bölümü açmak için enter tuşuna basın

en: Blog sidebar widget area
tr: Blog kenar çubuğu bileşen alanı

en: Footer Menu
tr: Alt kısım menüsü

en: Header Menu
tr: Üst kısım menüsü

en: Built using WordPress and %s
tr: WordPress ve %s ile oluşturulmuştur

en: Post navigation
tr: Yazı dolaşımı

en: No Tag
tr: Etiket yok

en: No Category
tr: Kategori yok

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
tr: &#8220;%s&#8221; için arama sonuçları

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: Fullscreen
tr: Tam ekran

en: Classic
tr: Klasik

en: Action Button %d
tr: Eylem düğmesi %d

en: Just click and start typing to change the site headline.
tr: Site başlığını değiştirmek için tıklayın ve yazmaya başlayın.

en: Click the pencil icon to edit the text
tr: Metni düzenlemek için kalem simgesine tıklayın

en: Built using WordPress and the %s
tr: WordPress ve %s ile oluşturulmuştur

en: Colibri Theme
tr: Colibri teması

en: Posts navigation
tr: Yazı dolaşımı

en: Newer Comments <i class="font-icon-post fa fa-angle-double-right"></i>
tr: Daha yeni yorumlar <i class="font-icon-post fa fa-angle-double-right"></i>

en: <i class="font-icon-post fa fa-angle-double-left"></i> Older Comments
tr: <i class="font-icon-post fa fa-angle-double-left"></i> Daha eski yorumlar

en: One Response
tr: Bir cevap

en: No Responses
tr: Yanıt yok

note: Template Name of the theme
en: Front Page Template
tr: Ön sayfa şablonu

note: Template Name of the theme
en: Full Width Template
tr: Tam genişli şablon

en: Current php version is: %1$s and the mininum required version is %2$s
tr: Kullanılan php sürümü: %1$s ve gerekli en düşük sürüm %2$s

en: You need to update your PHP version to use the %s.
tr: %s kullanabilmek için PHP sürümünü güncellemelisiniz.

en: Colibri theme activation failed!
tr: Colibri tema etkinleştirme başarısız oldu!

en: Go to Homepage!
tr: Ana sayfaya gidin!

en: Sorry, page not found!
tr: Üzgünüz, sayfa bulunamadı!

en: Next post
tr: Sonraki yazı

en: Previous post
tr: Önceki yazı

en: on
tr: açık

en: by
tr: yazarı

en: {COMMENTS-COUNT} Responses
tr: {COMMENTS-COUNT} Yanıt

en: Read more
tr: Devamı

en: Back
tr: Geri

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Previous post:
tr: Önceki yazı:

en: Previous:
tr: Önceki:

en: Next post:
tr: Sonraki yazı:

en: Next:
tr: Sonraki:

en: Page
tr: Sayfa

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
tr: Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama özelliği yardımcı olabilir.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr: Üzgünüz, arama terimlerinizle hiçbir şey eşleşmedi. Lütfen farklı anahtar kelimelerle tekrar deneyin.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
tr: İlk yazınızı yayımlamak için hazır mısınız? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Nothing Found
tr: Hiçbir şey bulunamadı

en: Comments are closed.
tr: Yorumlar kapalı.

en: Newer Comments
tr: Yeni yorumlar

en: Older Comments
tr: Eski yorumlar

en: % Responses
tr: % cevap

en: One response
tr: Bir yanıt

en: No responses yet
tr: Henüz yanıt yok

[ctx: submit button]
en: Search
tr: Ara

en: Search &hellip;
tr: Ara &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
tr: Ara:
